Katalog Stron Suto

Szlachetna Paczka zaangażuj się w pomoc rodzinom

Szlachetna Paczka zaangażuj się w pomoc rodzinom W SZLACHETNEJ PACZCE masz wiele sposobów na walkę z biedą. Wybierz swój: zaangażuj się w pomoc rodzinom, zaangażuj się w pomoc
dzieciom lub zostań wolontariuszem.
SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. Angażując wolontariuszy wokół liderów – wpływa na zmianę całego społeczeństwa.
Główną motywacją dołączania ludzi do SZLACHETNEJ PACZKI jest chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Ostatecznie jednak realne działanie oraz konieczność ciągłego przekraczania siebie czyni to doświadczenie cennym i zmieniającym życie – w kontekście własnej zmiany i wpływu na zmianę drugiego człowieka.
Ks. Jacek laureat Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii działalność społeczna, laureat Nagrody im. Władysława Stasiaka przyznawanej przez Naczelną Izbę Kontroli, Gentleman Roku 2014, jedna ze 100 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie według rankingu Magazynu Champion.
Buntuje się przeciwko stereotypom w naszym kraju. Nie zgadza się na:
- okrutne wykluczanie ludzi z życia społecznego,
- katomarksizm, czyli podejrzliwość względem bogatych,
- głupie i stereotypowe podziały na biednych i bogatych,
- bezmyślną pomoc

Szczegóły strony szlachetnapaczka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szlachetnapaczka.pl:

Szlachetna Paczka zaangażuj się w pomoc rodzinom

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

google.com,pub-2273369050857799,DIRECT,f08c47fec0942fa0