Katalog Stron Suto

Centrumdietetyki.com

Centrumdietetyki.com Strona Piotra Lewandowskiego - dietetyka, który założył i prowadzi Centrum Dietetyki i Aktywności. To grupa przychodni w których można spotkać się na konsultacjach z dietetykiem. Początki działalności sięgają 2010 roku kiedy powstała pierwsza z przychodni, która znajduje się w Szczecinie. W kolejnych latach pojawiły się następne placówki. Obecnie jest ich 3 (doszły jeszcze przychodnie w Koszalinie a także w Stargardzie). W Centrum Dietetyki i Aktywności największe znaczenie ma pacjent i jego indywidualny problem, który skłonił go do pojawienia się na konsultacjach. Wszystkie programy żywieniowe oraz treningi sportowe są układane właśnie w oparciu o rzeczywiste potrzeby danego organizmu.

Współpracując z dietetykiem w każdej z wymienionych wyżej przychodni można liczyć na fachowe wsparcie w procesie odchudzania, leczenia chorób dietozależnych. Ale to nie wszystko. Istnieje również możliwość zorganizowania wspólnego treningu lub zakupów (dotyczy produktów niezbędnych w diecie) z dietetykiem. Więcej szczegółów o pakietach i dostępnych formach usług można znaleźć na opisywanej witrynie.

Dla wszystkich pacjentów Centrum Dietetyki i Aktywności dostępna jest aplikacja Selfdiet dostępna w sklepie Google Play. Działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android. Dzięki niej odchudzanie staje się łatwiejsze.

Szczegóły strony centrumdietetyki.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę centrumdietetyki.com:

Centrumdietetyki.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

google.com,pub-2273369050857799,DIRECT,f08c47fec0942fa0